Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kluci

irma899-blog-cz-matt.gif Čau já jsem Matt Olsen a chodím do 10. třídy. Hraju ve skupině Cobalt Blue na kytaru a zpívám. Mám také rád domácí mazlíčky a proto pomáhám dědečkovi, který pracuje ve zverimexu. Chodím s Will a znám tajemství Witch. Později jsem jim začal pomáhat.

 

 

 

 

winxclubawitch-estranky-cz-nigel.gifNazdar jmenuji se Nigel Ascroft a jsem nesmělí a tichý. Dřív jsem patřil do party se kterou jme měli velké průsery. S Mattem a klukama hraju ve skupině Cobalt Blue na baskytaru. Chodím s Taranee. Její rodiče mě moc nemusí, protože mám hodně průserů.

 

 

 

 

 

witch500-blog-cz-peter.gif Čau já se jmenuji Petr Cook a jsem bratr Taranee. Segra je pro mě vším a jsem rád, že chodí s kámošem Niglem. Můj nejoblíbenější sport je basket, který hrajem s klukama. S nikým nechodím, ale jsem tajně zamilovanej do Cornelie.

 

 

 

 

winxclubawitch-estranky-cz-eric.gifAhoj já jsem Erick Lyndon. Chodím s Hay Lin. Žil jsem svím dědečkem. Mému dědovi patří hvězdárna a tak mu tam pomáhám. Vím vše o hvězdách a i něco o vesmíru. Babička Hay Lin se zná s mým dědou. Nedávno jsem se, ale musel odstěhovat za rodiči a to až do Open Hill a tak si ted' si s Hay Lin jen dopisujem přes počítač.

 

 

 

images-5.jpegČus jsem Joel Wright. Chodil jsem s Irmou a ted' jsem jenom kamarádi. Máme toho hodně společnýho. Oba milujem hudbu a nejvíc zpěvačku Kamillu, máme mladší bráchy a pořád spolu telefonujem a to hodně dlouho. Hraju ve skupině Cobalt Blue jako bubeník.

 

 

 

images-6.jpegAhoj já jsem Martin Tubbs. Miluju Irmu a on mě určitě taky. I když mě pořád odhání. Když tak mám náhradu. Francouskou studentku Michelle. Moje záliba je, že chodim do skautu.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< červenec / 2022 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 106474
Měsíc: 469
Den: 9