Jdi na obsah Jdi na menu
 


Meridian

 

 

unknown-16.jpeg

Za vlády Princezny Elyon

 

Meridian je jeden ze světů, který Witch zachraňují. Dříve tam vládl zlý princ Phobos. Phobos se pokusil své sestře Elyon sebrat její sílu Světlo Meridianu, ale Witch to vyřídily. Za vlády Phobose byl meridian temný a za vlády Elyon je hezký a plný hezké přírody.

 

images-34.jpeg

 

Za vlády Prince Phobose

 

 

 

www-winxclubawitch-estranky-czelyon.gif Ahoj já se jmenuji Elyon a jsem princezna Meridianu. Je mi 14 let, narozeniny mám 31.10. a jsem ve znamení štír. Jsem stydlivá a hodně klidná. Moje nejlepší kámoška je Cornelia. Do svých 14 let jsem žila na zemi jako úplně normální dívka. Pak, ale mi můj bratr Phobos řekl, že jsem dědička trůnu. Pak se, ale zistilo, že mě chce okrást o mojí moc a byla kvůli tomu velká válka.Ráda kreslím a maluji. Používám sílu Světlo Meridianu.

 

 

 

 

irma899-blog-cz-caleb.gifAhoj já jsem Caleb a žiju v Meridianu. Když v Meridianu vládl zlý princ Phobos vedl jsem vzbouřence proti němu. Hodně mluvím, jsem statečný a odvážný. Já a Cornelie jsme do sebe zamilovaní. Na zemi jsem se skamarádil s Mattem. Moje Matka je zlá Nerissa a můj otec žije se mnou v Meridianu. Teď pomáhám princezně Elyon.

 

 

 

winxclubawitch-estranky-cz-fobos.gifAhoj já jsem Princ Phobos. Jsem bývalí princ Meridianu. Jsem krutý, zlý a vždy mám děsivé plány. Po smrti našich rodičů jsem se ujal vlády nad Meridianem. Můj sluha Cedrik měl za úkol nájít a přivést mou sestru Elyon, která žila na zemi. Získal jsem její důvěru a potom při její korunovaci jsem z ní vysál její energii. Používal jsem sílu Světlo Meridianu. Chtěl jsem zníčit Witch, ale Witch a má sestra Elyon nademnou zvítězily. Jsem uvězněný, ale jednou se pomstím a ovládnu celý svět!

 

 

 

 

disneyvillains-wikia-comcedric.gifAhoj já jsem Cedrik. Vypadám jako člověk, ale umím se proměnit v obrovského hada. Sloužil jsem princi Phobosi. Měl jsem na zemi najít dědičku trůnu. Na zemi jsem proto otevřel knihkupectví. Nakonec jsem Prince Phobose spolknul. Zamiloval jsem se do bojovnice Orube, která byla sice mojí protivnicí, ale stejně jsem jí miloval.

 

 

 

 

 

 

 

1069743851_3130870_o2.jpg Vathek byl sluha prince Phobose, který v paláci pomáhal rebelům, kteří šli proti Phobosovi. Je to věrný přítel Caleba a Witch ho mají rádi i když je to příšera.

 

 

 

 

7cc6963e17_3130766_o2.jpg Když byla Elyon malá pomohla jí unést a na zemi se stala učitelkou matematiky Paní Rudolphovou. U ní doma bydlí bojovnice Orube, která se vydává za její příbuznou Rebbecu.

 

 

 

 

 
 
 
 
 

 


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< červenec / 2022 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 107226
Měsíc: 556
Den: 11