Jdi na obsah Jdi na menu
 


Malé Witch

Chceš vědět jak Witch vypadaly, když byly malé? Koukni se na jejich vzpomínky, které najdeš na této stránce. Je to opravdu zajímavé

 

Malá Will

No, já a malá a moje dětství. Už od malička snad od svých tří let jsem plavala. S mamkou jsem jela na dovolenou a zatím co se mamka válela na pláži já proplula sned celým mořem (já vím, že to nejde, ale uplavala jsem toho moc). Moje vysněné povolaní byla kadeřnice. Hrozně se mi líbilo, když někdo někomu ostříhal vlasy neboli jak já jsem říkala ,,ustříhal". A protože jsem jako malá měla hodně dlouhé vlasy tak jsem si je ostříhala. Když mamka přišla do koupelny kde jsem si ty vlasy stříhala, úplně se zděsila (a já jí ještě podala hrstku mích vlasů). Víte jak miluju žáby? Už když jsem se narodila tak jsem v postílce měla žábu. Byla malá a měla růžovou mašli. Byla to moje prbní žába a já jí pořád mám. Když mi byli čtyři jsem měla takový crazy zvyk. Vždy jsem něco roztrhala a pak si šla zaskákat na postel a dělala jsem, že jsem víla a mám křídla (vtipný co?) Tak to je vše.

Fotoalbum:

 

images-1.jpeg

 

 

unknown-1.jpeg

 

 

unknown.jpeg

 

 

images.jpeg

 

 

unknown-2.jpeg

 

 

 

 

Malá Irma

 Už od malička jsem byla taková divoká a mlsná. Vždy, když jsem seděla na své židličce na které jsem jedla, jsem se rychle natahovala pro sušenky, které máma připravila pro náštěvu. Rychle jsem je do sebe nacpala a dělala jsem, že jako nic. Do školky jsem chodila s Hay Lin. Nosili jsme ve školce růžové šatičky s mašlemi a když jsme si chodili hrát na zahradu, měla jsem vždy odřená kolena. Doma se máma vždycky zlobila, ale já zase další den měla odřená kolena. Vždycky mě bavilo koukat na mamku jak se líči. Později jsem to už zkoušela sama. Vykoupala se zabalila se do ručníků a zkoušela různé bláznivé nápady. I ted' když už jsem větší zkouším nejen bláznivé věci na sobě, ale i normálně v životě.

Fotoalbum:

 

images-4.jpeg

 

 images-6.jpeg

 00c4f36b06_5545508_o2.jpg

 

 e43136f013_5545523_o2.jpg

 

 

 

 

Malá Taranee

 Z mého dětství nemám moc vzpomínek spíše fotek, ale jednu si pamatuju. Ležela jsem v postílce a najednou kolem mě něco ,,hořelo" ?!? Smála jsem se a mvla rukou a nejednou to zmizelo. Nikdy jsem to nepochopila až do té chví než jsem zjístila, že jsem Witch. Na další vzmomínky jsem se musela kouknout do alba. Je tady fotka z hor, když mi byly čtyři. Petr mě učičil nebo spíš se snažil mě učit na lyžích. A musim říct, že mu to šlo. Na další fotce jsem já a máma. Máma mě má na klíně a houpe mě a obě se smějeme. Ještě mám pár fotek jak si hraju s hrkačkou nebo jak ležím v postílce, ale stejně nejlepší moje vzpomínky jsou s Petrem...

Fotoalbum:

 

unknown-3.jpeg

 

 

 images-7.jpeg

 

 

mala030ea.jpg

 

 

peter_and_taranee_as_kids.png

 

 

 

 

Malá Cornelia

Když jsem byla malá byla jsem hrozně roztomilá blonďatá holčička. Moje nejoblíbenější vzpomínka je ta, že když jsem jednou seděla smutná v zahradě, přišla mamka a řekla, že má pro mě překvapení. tak jsem s ní šla a mamka mě vzala na kluziště. Ze začátku mi bruslit moc nešlo, ale pak mě to tak začalo bavit... no, teď už mám i zlaté medajle takže si myslím, že mě to bavilo. Moje nejoblíbenější oblečení byly růžové šaty s mašlí a límečkem. Když mi bylo pět tak jednou se mi v rukou rozářil kámínek, který jsem našla a hrozně se mi to líbilo. Později jsem se hodně ráda starala o kytky a až teď, když jsem Witch jsem si uvědomila proč se to stávalo. Moje dětství bylo super.

Fotoalbum:

 

cd8f7a7aa0_18749573_o2.jpg

 

 

 

images-2.jpeg

 

 

 

unknown-5.jpeg

 

 

images-5.jpeg

 

 

cornelia35.jpg

 

 

images-3.jpeg

 

 

 

 

Malá Hay Lin

Už od malička miluji ufóny. Když už jsem dostala svojí první postel, první co jsem si do ní položila byl můj plyšový ufon. O mě se většinou starala moje babička Yan Lin, když jsem byla malinká, protože rodiče museli pracovat v restauraci. Do školky jsem chodila s Irmou. Irma byla vždyciky méně stydlivá než já. Ona se předváděla a já v koutě cucala palec. Nejraději si vzpomínám jak večer před spaním mi babička vyprávěla japonské a čínské pohádky. A já nechtěla jít spát a babička mě honila po pokoji.

Fotoalbum:

hay_lin_1.jpg 

 

unknown-4.jpeg

 

wyro5vn.png

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< červenec / 2022 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 105834
Měsíc: 906
Den: 10